O mnie

waldemar-gojtowski

Waldemar Gojtowski

Nazywam się Waldemar Gojtowski. Miło mi widzieć Cię na moim blogu!

Urodziłem się w roku, w którym Polska reprezentacja piłkarska jechała na Mistrzostwa Świata jako zdobywca medalu i od trzydziestu lat zastanawiam się: jak czują się wtedy kibice? Czy jest tak, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i ćwierćfinał najważniejszej imprezy globu to zbyt mało?

Nie tylko futbol, ale i większość dyscyplin zespołowych prześladowało mnie od wczesnego dziecięctwa. Z uśmiechem wspominam czasy, kiedy potrafiłem wymienić z pamięci składy wszystkich tabel ligowych publikowanych w „Przeglądzie Sportowym”.

Los bywa przewrotny, ponieważ po latach przyszło mi pracować w i… z redakcją najstarszego polskiego dziennika. Dziś prowadzę projekty sportowe online w Grupie Onet-RAS Polska, co jest dla mnie powodem do dużej satysfakcji zawodowej. A przy okazji – do poznania rynku od podszewki.

Wcześniej przez ponad 5 lat zajmowałem się komunikacją w Ekstraklasie SA, pierwszej zawodowej lidze sportowej w Polsce. Z zespołem pasjonatów piłki i przy dużej pracy klubów piłkarskich udało nam się stworzyć produkt gromadzący wokół siebie miliony kibiców, a przez to i pożądany przez duży biznes.

Doświadczenie zdobywałem także pracując w największych polskich i zagranicznych agencjach PR. Budowa wizerunku marek, organizacji i osób to obok sportu jedna z moich pasji. Z dużym zaciekawieniem obserwuję rozwój tej branży w Polsce. I cieszę się, że po 10 latach od początku mojej zawodowej kariery prezesi i właściciele firm nie pukają się w czoło słysząc, że zarządzanie wizerunkiem powinno być jednym z fundamentów funkcjonowania ich przedsiębiorstw.

Reklamy